Kultura

sirien
28.3.2008 16:35
Firefly & Serenity
Diskuse o sci-fi westernu odehrávajícím se v jedné předaleké planetární soustavě. Výborné postavy, hezké zápletky, realistický svět a hlavně úžasná práce s klišé a jejich náhlým a mnohdy nečekaným porušováním.

Viděli jste:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Firefly a pak Serenitykladné body27
Serenity a pak Fireflykladné body9
Pouze Firefly a chci vidět Serenitykladné body2
Pouze Serenity a chci vidět Fireflykladné body2
Pouze Firefly a Serenity mě už nezajímákladné body0
Pouze Serenity a Firefly mě už nezajímákladné body1
Neviděl jsem ani jedno, ale chystám sekladné body6
Neviděl jsem ani jedno a nijak mě to nelákákladné body5
25.3.2013 13:55 - sirien
Nevím, třeba se tím snaží do budoucna řešit problém populační expanze? Nebo to je součást sociální politiky: nelíbí se Ti u nás? Támhle máš nově teraformovanou planetu. Skutečně tohle už je otázka na Ff specializovaný fórum... asi zkusím nějaké potkat a zeptat se.

SGU potopilo hlavně to, že celé SGU nestálo za zlámanou grešli a většina fandomu ho tvrdě odmítla. Skutečně, laciný mix SG s BSG beroucí si to horší z obou nemohl dopadnout slavně ani kdyby tam nebyly takové děsivé faily ve scénáři, střihu, dramaturgii, režii...
25.3.2013 14:22 - Me-dea
ad Dukolm: srovnání? Já SGU a firefly nesrovnávala. Jen jsem konstatovala, že je oba postihla podobná pohroba - změny ve vysílacím čase.

Siriene máš pravdu, že SGU hlavně vůbec nepotřebovalo ty hvězdné brány. Bylo to tam úplně zbytečné a celkově mi přišlo, že je to posazené do světa SG spíš jen aby se neřeklo.
25.3.2013 14:35 - crowen
jj, komixy so celkom fajn, hlavne treti, v ktorom vysvetlili povod Shepherda Booka :-)
27.3.2013 14:03 - Beltar
Také jsem SGU nesnesl, i když jsem se o ni pokusil dvakrát. Měl jsem takový pocit, že to je LOST na vesmírné lodi. Místo zajímavých míst nebo událostí, se tam řešili vztahy. Přišlo mi to asi tolik Stargate jako je Stmívání horror o upírech.
2.4.2013 10:53 - Hunter
Me se SGU moc libilo :-) Na druhou stranu chapu, ze je to neco uplne jineho, nez na co je divak SG-1/SGA zvykly :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.0012960433959961 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
ČAS 0.046981811523438 secREMOTE_IP: 44.213.80.174